Biz Kimiz?

Malatya'nın köklü ailelerinden olan Tecdelioğlu Ailesi 1901 yılında başladığı ticaret hayatına bugün Bağlantı Elemanları ve Bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren ve yaklaşık 1200 kişiye istihdam sağlayan 15 şirketi ile devam etmektedir. Tecdelioğlu Ailesi sahibi olduğu tüm şirketleri TECDE GROUP çatısı altında kurumsal bir yönetim anlayışına kavuşturmuştur.

1985 yılında Çetin Civata Sanayi Mamülleri Pazarlama Ltd. Şti. ünvanı ile kurulan şirket 2013 yılında nevi değiştirerek Çetin Civata Pazarlama A.Ş. ünvanını almıştır. Şirketimiz 15.000m2 kapalı alanda her türlü vida, civata, somun ve diğer bağlantı elemanlarının yurtiçi ve yurtdışına pazarlaması faaliyeti ile iştigal etmektedir. Şirket yaklaşık 130 çalışanı ile aylık 4.000 ton satış kapasitesine ulaşmaktadır. Şirket yaklaşık 20.000 ton stok kapasitesi ile bağlantı elemanları sektöründe yurtiçi pazarın liderlerinden biridir. Şirketimiz kendi üretim şirketlerimiz yanında yurtiçi ve yurtdışı pazardan satın aldığı ürünleri gerek Çetin markası ile Kraft ve Stark markaları ile yurtdışı piyasada pazarlamaktadır.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda sürdürülebilir bir büyüme stratejisi ile sektörümüzün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyon

100 yılı aşan ticari deneyimimizi gelişen dünyanın imkanları ile birleştirerek, değerlerimizden taviz vermeksizin çok çalışarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yerel ve global pazarın lideri olmak.

Sertifikalar
Grup Şirketler

BİLİŞİM GRUBU

İNŞAAT, GAYRİMENKUL, ENERJİ SEKTÖRÜ

Ödüllerimiz