Civtec.Online
Dokümanlar
İletişim
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
| Anasayfa / Ürünler / Diğer Bağlantı Elemanları

Diğer Bağlantı Elemanları


Otomotiv, mobilya, beyaz eşya ve daha pek çok farklı sektörde çeşitli bağlantı malzemelerinden sıklıkla destek alınır. Günlük hayatta bile pek çok ihtiyaca bu bağlantı elemanları vasıtasıyla karşılık verilir. Cıvata, somun, vida ve gijon gibi bağlantı ekipmanları yaygın kullanım alanları sayesinde daha çok bilinir. Bunun yanında özel ihtiyaçlara karşılık verecek öze hırdavat malzemeleri de bulunur. Gresörlükler, mil menteşeler, semerler, yaylı pim, firkete bu grupta yer alan ürün çeşidine verilebilecek örneklerdendir. Somunlu kelepçe, boru kelepçe gibi yapı malzemeleri yaygın olarak kullanılan işlevsel güçlendiricilerdendir.

Bağlantı elemanları türleri nelerdir?

Bağlantı elemanları dendiğinde akla gelen ilk ve yaygın malzemelerin başında zincirler ve kablo bağları gelir. Kablo bağları genellikle plastik kilitli tasarımları ile kabloları ve benzeri malzemeleri bir arada tutmaya yarar. Zincirler ise kuvvetin daha yüksek olması gerektiği yerlerde kullanılır. Farklı formlarda bağlama ve birleştirme ihtiyaçlarına karşılık vermesi ile zincir yaygın bağlantı elemanlarındandır. Rulo kelepçeleri de yine yaygın kullanım alanına sahip bir diğer bağlantı ekipmanıdır. Bu ürünün çok farklı boyut ve ölçülere üretildiği bilinir. Boru tesisatlarında, havalandırma sistemlerinde ve çeşitli yapılarda bu üründen sıklıkla destek alınır.

Bağlantı elemanları alınırken nelere dikkat edilmelidir?

Bağlantı elemanları hizmet ettikleri çeşitli işlevler bir kenara bırakıldığına bazı ortak özelliklere sahiptir. Bunların başında birleştirme ve bir arada tutma yetenekleri gelir. Ayrıca bu malzemeler yerleştirildikleri ürün ve yapılarda dayanıklılığı destekleme kuvvet katma gibi etkilere de sahiptir. Bağlantı elemanları alacak olan kişilerin doğru ürünü bulması önemlidir. Model olarak doğru malzemeye erişim kadar doğru ölçüde tercih yapmak da önemlidir. Bu aşamalardan sonra seçilen malzemenin kaliteli ve güvenilir olması hususu gelir.

Civtec, somun, vida, cıvata ve diğer bağlantı elemanlarının üretiminde 36 yıllık tecrübesi ise sektörün öncü isimlerindendir. Model çeşitliliği yanında tüm ürünlerinde yüksek kalite ham madde kullanması da Civtec’in uzun süreli başarısının sırrıdır. Toptan ve perakende satışları ile ulusal ve uluslar arası pazarda önemli bir yere sahip olan firmanın gelişmiş müşteri hizmetleri sistemi ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.  

Gresörlükler

Mil Menteşeler

Semerler

Yaylı Pim - Kutupbaşı

Firkete

Somunlu Kelepçeler

Trifonlu Kelepçeler

Ağır Yük Kelepçeleri

Sprinkler

PVC Boru Kelepçeleri

9mm Metal Rulo Kelepçesi

Bağlantı Klipsi

12mm Metal Rulo Kelepçe

A Tipi Bant Genişliği 8.5 mm

B Tipi Bant Genişliği 10mm

C Tipi Bant Genişliği 14 mm

Ağır Tip Hortum Kelepçesi

Kablo Bağları

Zincirler

Klemens Gerdirme Zincir Kilidi

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.
(212) 861 28 00

Merkez Mah.Bati Sok.No:11 Bagimsiz Bölüm:1 Büyükçekmece / Istanbul 34535 34535 M.Sinan-B.Cekmece - Istanbul


Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.