Civtec.Online
Dokümanlar
İletişim
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
| Anasayfa / Ürünler / Gijon

Gijon


Gijon, birleştirme işlemlerinde sıklıkla kullanılan vida ve cıvata gibi ürünlerin yetersiz kaldığı durumlarda kullanılmak amacıyla üretilmiş bir birleştirme aparatıdır. Görüntü olarak tepe kısmı bulunmayan bir cıvatayı andıran bu ürünün en yaygın özelliği uzun yapısıdır. Zaten genellikle uzunluk açısından vida ve cıvatanın yetersiz kaldığı yerlerde gijon kullanılır. Özel kesiciler ile gijonların boyutları istendiği şekilde değiştirilebilir. Gijon kullanımında somundan destek almak da mümkündür. Uzun ince silindirik yapılı gijonların üzerinde de helis eğrisi bulunur. Sarmal olarak da adlandırılabilen bu detay gijonun takıldığı kısımdaki tutuculuğunu artırması ile bilinir.

Gijon nerelerde kullanılır?

Gijon oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürünün farklı boy ve çaplarda üretilen modelleri bulunur. Bu ebat çeşitliliği de ürünün kullanım alanlarının genişliğinden kaynaklanır. Genel olarak incelendiğinde gijon özellikle prefabrik yapı tasarımlarında ve üretim süreçlerinde değerlendirilen bir teknik parçadır. Bunun yanında Uydu ve iletişim sektöründe de gijondan sıklıkla destek alınır. Otomotiv sektöründe de bu teknik elemana aks parçalarının bağlantısını gerçekleştirmek için ihtiyaç duyulur. İnşaat sektörüne baktığımızda da gijondan çelik yapıların birleştirilmesi hususunda destek alındığı görülür. Yüksek dayanıklılık ve tutuculuk açısından gijon hayatın pek çok alanında son derece önemli işlerde kullanılır.

Gijon fiyatları nasıldır?

Gijon hayatın pek çok farklı alanında kullanılan önemli bir teknik parçadır. Bu ürün araba parçalarını bir arada tutmak, inşaat temellerini güçlendirmek gibi güvenliğin büyük öneme sahip olduğu alanlarda kullanılır. Bu nedenle kaliteli materyallerden hazırlanması son derece önemlidir. Yüksek kalitede malzemeler ile kusursuz bir üretim sürecinden geçmiş gijonlar bu ürünü satın alacak kişilerin fiyat öncesinde incelemesi gereken detaylardır.

Civtec gijon, vida, cıvata ve diğer bağlantı ekipmanlarının üretimi alanında 36 yıldan uzun süredir çalışan lider sektörlerdendir. Firmanın kurulduğu günden itibaren sürekli daha ileri ilkesi ile hareket etmesi her zaman yüksek kaliteyi korumasını sağlamıştır. Geniş üretim ve pazarlama ağı ile firma son derece geniş bir kitlenin teknik ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Uzman çalışanlardan oluşturulan müşteri hizmetleri sistemi ile alış veriş sürecini baştan sona profesyonellikle yürüten firma her zaman güler yüzlü müşterilere sahip olmaktan son derece memnundur. Firmanın iletişim bilgileri ile hızlı şekilde irtibat kurarak aklınıza takılan tüm konularda uzman personellerden destek alabilirsiniz. 

DIN975 Gijon

DIN975 Gijon Withworth

2 mt. Beyaz Gijonlar

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.
(212) 861 28 00

Merkez Mah.Bati Sok.No:11 Bagimsiz Bölüm:1 Büyükçekmece / Istanbul 34535 34535 M.Sinan-B.Cekmece - Istanbul


Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.