Civtec.Online
Dokümanlar
İletişim
Kalite
Kalite
| Anasayfa / Kalite / Kalite Yönetim Sistemi

Kalite Yönetim Sistemi


Şirketimizde ISO 9001:2015 standardının şartı sağlayan Kalite Yönetim Sistemi kurulmuş ve sürekli iyileştirilebilecek yapıda dokümante edilmiştir.

 

İş akış şemaları dokümanında, risk analizlerinde, iş talimatlarında, görev tanımlarında ve dokümantasyonlarda faaliyetlerimizin nasıl sürdürüleceğini tanımlamış olup bu tanımlamalar doğrultusunda yönetim sistemimiz kurulmuş ve işletilmektedir.

 

KYS; yerleşim yerimiz, Kalite varlıklarımız ve teknolojimize uygun olarak temin edilmiştir. Kaliteye ait bilgiler, bilgi varlığımız olarak ele alınmış ve iç organizasyon, dış taraflar, varlıkların sorumluluğu, insan kaynaklarının güvenliği, fiziksel ve çevresel güvenlik, teçhizat güvenliği, haberleşme ve işletim yönetimi, erişim kontrolü, bilgi sistemi edinim, geliştirme ve bakımı, Kalite olay yönetimi, Kalite sürekliliği yönetimi, yasal gereksinimlerle uyum kontrolleri sağlanmıştır.

 

Kalite Yönetim Sisteminin uygulanması için; gerekli süreçlerin, birbirleriyle ilişkileri ve etkin işleyişinin kontrolü sağlanmaktadır. Bu süreçlerin uygulanması için veriler toplanmakta, izlenmekte ve sürekli gelişimi için faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

Süreç bazlı riskler belirlenip değerlendirilmektedir. Risk değerlendirme planı ile Kalite risklerini yönetmek için uygun yönetim eylemini, kaynakları, sorumlulukları ve öncelikleri tanımlar ve kontrolleri gerçekleştirilir. Kontrollerin etkinliğini değerlendirilir. İyileştirme ve farkındalık, eğitimler ile birlikte sürekli kılınır.

 

 Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.
(212) 861 28 00

Merkez Mah.Bati Sok.No:11 Bagimsiz Bölüm:1 Büyükçekmece / Istanbul 34535 34535 M.Sinan-B.Cekmece - Istanbul


Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.