Civtec.Online
Dokümanlar
İletişim
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
| Anasayfa / Ürünler / Pul

Pul


Pul, yapı malzemeleri ve hırdavat ürünleri arasında yer alan önemli bir parçadır. Geniş bir kullanım alanı olan bu teknik ürün pek çok ciddi görevi üstlenir. Şekil olarak ince, yuvarlak ve delikli görüntüsü ile bilinen pulun bir diğer adı ise rondeladır. Pul ortasında bulunan delikten vida ve cıvata gibi bağlantı malzemelerinin geçirilmesi ile kullanılır. Cıvatanın tepe noktasındaki yüzey alanını genişletmesi hususunda destek sunan pul ile çeşitli ürünlerin montajı sırasında ortaya çıkacak hasar engellenmiş olur. Bu açıdan hem koruyucu hem de güçlendirici bir göreve sahip olan pul son derece kolay bir kullanıma sahip olması ile de sıklıkla tercih edilir.

Pul nerelerde kullanılır?

Pul, hırdavat malzemeleri içerisinde son derece geniş kullanım alanına sahip ürünlerden biridir. Profesyonel üretim dünyasında, sanayi sektörüne puldan destek alındı gibi günlük hayatta mobilya montajı başta olmak üzere pek çok çeşitli yere rondelaya ihtiyaç duyulabilir. Pul sahip olduğu farklı modeller ile de aha geniş bir kullanım alanına yayılmıştır. Kilit pulları bir şeyleri sabitlemek ve bir arada tutmak görevinde kullanılırken, yaygı pullar ile yük taşıyan iki yüzey arasında denge kurmak için kullanılır. Sızıntı ve gevşeme riskini azaltmak amacıyla da pek çok farklı yerde pul kullanılabilir.

Pul fiyatları nasıldır?

Pul, küçük boyutlu bir hırdavat malzemesi olmasının yanında son derece önemli hayati görevlere sahiptir. Bu nedenle pul kullanımının gerekli olduğu yerlerde bu malzemeyi almamak çok büyük riskler doğurabilir. Pul alacak olan kişiler bu ürün fiyatları gibi hususlarda meraklanabilir. Pul ve diğer bağlantı malzemelerin son derece geniş bir üretim sektörüne sahip olduğu bilinir. Bu nedenle piyasada değişken fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. Pul alacakların sadece fiyat odaklı değil kalite ve güvenilirlik ile değer arasında kıyaslama yaparak seçimde bulunması aha sağlıklı sonuçlar doğurabilir.

Civtec, pul, vida, somun ve cıvata gibi pek çok bağlantı malzemesini yüksek kalite materyallerden üretir. Sektörün öncü isimlerinden olan firmanın geniş bir Pazar ağı bulunur. Toplu ve perakende pul alışverişleriniz için firma ile hızla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. 

WHITWORTH İnce Düz Pullar

WHITWORTH Kalın Düz Pullar

DIN125/ISO7089-90/TS79/1 Metrik Düz Pullar

DIN6798 Tırtıllı Pullar

DIN127 B Yaylı Rondela

Şaşe Pullu

DIN7603 Bakır Pullar

Alüminyum Pullar

DIN7989 A Pullar

DIN94 Kupilya

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.
(212) 861 28 00

Merkez Mah.Bati Sok.No:11 Bagimsiz Bölüm:1 Büyükçekmece / Istanbul 34535 34535 M.Sinan-B.Cekmece - Istanbul


Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.