Civtec.Online
Dokümanlar
İletişim
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
| Anasayfa / Ürünler / Vida

Vida


Vida, cıvatanın yapısal ve teknik özellikleri dışında kalan tüm birleştirme aparatlarına verilen genel addır. Uzun ince yapılı ve sivri uçlu tasarımları ile dikkat çeken vidalar uygulama yapılacak alanı önce veya anında delerek yerleştirme hususunda başarılıdır. Vida, yapısal olarak kuvvetli özelliklere sahiptir. Bu nedenle uygulama yapılan ürünün gücünü ve direncini artırır. Vida, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Günlük hayatta dahi pek çok yerde vidaya ihtiyaç duyulur. Profesyonel hayat, fabrika ve üretim süreçlerinde de firmaların vida ihtiyacı olur. Bu nedenle vida üretimi gerek ulusal gerekse uluslar arası bazda büyük bir ağa sahiptir.

Vida özellikleri nelerdir?

Vida, üzerinde helis eğrileri bulunan uzun ince silindirik yapılı bir bağlantı malzemesidir. Tepe noktalarında tasarımsal farklılıklar bulunan vidalar matkap ve tornavidalar ile açılıp kapatılabilir. Bu ürünlerin montajında genellikle somuna ihtiyaç duyulmaz fakat çeşitli modellerinde ihtiyaç halinde somun gibi kilit parçalarından da destek alınabilir. Fiziksel tasarımı sayesinde vidalar küçük boyutlarına rağmen son derece kuvvetlidir. Böylece monte edildikleri eşyalarında taşınması, sabit kalması, bütünlüğünü koruması gibi ihtiyaçlara hızla karşılık verirler. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan vidalarda kırılma, aşınma ve kopma gibi problemler görülmemesi önemlidir.

Vida fiyatları nasıldır?

Vidalar, pek çok yerli ve yabancı firma tarafından üretilir. Bu nedenle oldukça geniş bir piyasaya sahiptir. Vidalar sahip oldukları bu geniş piyasa içerisinde son derece rekabetçi fiyatlarla alıcılara sunulurlar. Vida alacak olan kişilerin sadece fiyat odaklı bir seçim yapması pek de uygun değildir. Ürünün kullanım alanı, dayanıklılık ve kuvvet gibi kriterleri karşılıyor olması çok daha önemlidir. Bu nedenle öncelikle vidanın üretildiği materyalin kalitesi, üretici firmanın sahip olduğu güvenlik sertifikaları gibi detayların gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Civtec sektörde yer aldığı 36 yılda her zaman yüksek kalite ilkesine riayet etmiş kurumsal bir firmadır. Ulusal ve uluslar arası bazda imza atmış olduğu başarılarla işine verdiği önemi gösteren firme tüm müşterileri ile yakından ilgilenip en memnun edici sonuçları ortaya koymaktan memnuniyet duyar. Firmanın iletişim bilgileri ile hızlı şekilde irtibat kurarak alanında uzman müşteri temsilcilerinden aklınıza takılan tüm konularda destek alabilirsiniz. 

DIN7505 Kraft Sunta Vidaları

Arkalik Vidaları

DIN7981 YSB (Yıldız Silindir Başlı) Sac Vidalar

DIN7982 YHB (Yıldız Havşa Başlı) Sac Vidaları

DIN7985 YSB (Yıldız Silindir Başlı) Metrik Vidalar

DIN965 YHB (Yıldız Havşa Başlı) Metrik Vidalar

DIN7971 SB (Silindir Başlı) Sac Vidaları

DIN7972 HB (Havşa Başlı) Sac Vidaları

DIN84 SB (Silindir Başlı) Metrik Vidalar

DIN963 HB (Havşa Başlı) Metrik Vidalar

DIN7976 Altı Köşe Başlı Sac Vidaları

DIN7982 İspanyolet Vidaları

Kol Vidaları

DIN7504P Yıldız Havşa Başlı Matkap Uçlu Vida

DIN7504N Yıldız Silindir Başlı Matkap Uçlu Vidalar

Yıldız Mercimek Başlı Matkap Uçlu Vidalar

Yıldız Mercimek Başlı Sivri Uçlu Vidalar

Borazan Başlı (M.Uçlu,Sık, Seyrek) Alçıpan Vidalar

RYSB Vidalar (Rondelalı Yıldız Silindir Başlı)

DIN7504K Panel Vidaları

DIN7504K Trapez Vidaları

Beton Vidaları

Semer

DIN967 Metrik RYSB Vidalar

Buldeks Vidalar

Konteyner Vidaları

Hi-Low Vidalar

Punta Vidaları Bakır Kaplı

Metrik YSB-YHB-TORX-RAKB TAPTİTTE (Üçgen) Vidalar

DIN968 RYSB Sac Vidaları

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.
(212) 861 28 00

Merkez Mah.Bati Sok.No:11 Bagimsiz Bölüm:1 Büyükçekmece / Istanbul 34535 34535 M.Sinan-B.Cekmece - Istanbul


Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.