Civtec.Online
Dokümanlar
İletişim
Haberler
Haberler

Çetin Civata Yapı Fuarı’nda2Yıllardır Yapı Fuar’ının katılımcısı olan Çetin Cıvata, Türkiye’den ve çevre ülkelerden ziyaretçi alan Yapı Fuar’ında bu sene de yerini aldı. 

Ürettikleri ürünlerin yapı – inşaat sektöründe yüksek miktarda kullanıldığı için fuarın önemli olduğunu belirten Çetin Cıvata sözcüsü sözlerine şöyle devam etti: “ Yapı Fuar’ında çok farklı ülkelerden ziyaretçiler ile tanışma fırsatı bulunabiliyor. Bu da ihracatın geliştirebilmesi adına önemli. Hem yurt içinde hem yurt dışında birçok fuara katılımcı olarak katılıyoruz.” Ülkemizin büyümesi ve gelişmesi için ticaret hacminin büyümesi gerektiğini belirten yetkiler, bunun sağlanabilmesi için fuarların büyük bir yardımcı olduğunu söylediler. Hem yeni müşteri bulabilmek hem de devamlı müşteriler ile ticari bağları güçlendirebilmek adına fuarlar bir fırsat olarak görülüyor. 

Yapı Fuarı’nda yoğun olarak yalıtım, tesisat, asansör, doğrama, iç yapı dekorasyon, aydınlatma, nalburiye, yapısal çelik ve prefabrike yapılar gibi birçok ürünün üretici ve satıcılarına erişim sağlanabiliyor. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarıyor. Tüm yapı malzemelerinin tanıtılacağı fuarda Çetin Cıvata Tüyap Fuar Merkezi’nde 2. Salonda yer aldı.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.
(212) 861 28 00

Merkez Mah.Bati Sok.No:11 Bagimsiz Bölüm:1 Büyükçekmece / Istanbul 34535 34535 M.Sinan-B.Cekmece - Istanbul


Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.