Civtec.Online
Dokümanlar
İletişim
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
| Anasayfa / Ürünler / Pop Perçinler ve Perçin Somunları

Pop Perçinler ve Perçin Somunları


Pop perçinler ve perçin somunları özel bir yapı bağlantı elemanıdır. Bu ürünleri normal cıvata ve vida gibi birleştiricileri kullanmanın mümkün olmadığı alanlarda değerlendirmek mümkündür. Özellikle birleştirme işlemi yapılacak olan nesnenin arka kısmını görmek mümkün değilken pop perçinler son derece işlevsel olabilir. Arka kısmı görmeden bağlantı kurma işleminde kullanılması nedeniyle bu bağlantı malzemelerine kör perçin dendiği de bilinir. Perçin somunları da genellikle perçinlerle birlikte kullanılan destek parçalarıdır. Alım esnasından perçin ve somunu birlikte almak mümkün olduğu gibi ayrı ayrı alımlar gerçekleştirmek de mümkündür.

Pop perçin çeşitleri nelerdir?

Pop perçinler yaygın bir kullanıma sahip olmalar nedeniyle pek çok farklı yapı ve modele sahiptir. Bu çeşitlerin her biri şekilsel özellikleri ve kullanım alanlarına göre farklı isimlerle anılırlar. Standart pop perçinler bu ürün grubu içerisinde yaygın olarak kullanılan ürün grubunun adıdır. Genellikle alüminyum malzemeden üretilen bu kör perçinler her çeşit materyalin birleştirilmesinde değerlendirilebilir. Arkası kapalı pop perçin olarak adlandırılan ürün ise bu kategori içerisinde enn farklı görev üstlenen modelin ismidir. Sıvı ve gaz akışlarını minimize etmek ve tamamen kesmek gibi amaçlarla bu ürünlerden destek alındığı bilinir. Yapısal olarak daha kuvvetli bir model olan paslanmaz INOX pop perçin modelleri de mevcuttur. Bu ürünler sıvıya, neme, diğer dış etkenlere karşı ekstra dayanıklı olmaları nedeniyle uzun yıllar güvenle kullanılabilirler.

Pop perçinler ve perçin somunları alırken nelere dikkat edilmelidir?

Pop perçinler ve perçin somunları geniş bir kullanım alanına sahip olmaları nedeniyle pek çok farklı model ve yapıda, farklı ölçü ve ebatlarda üretilir. Bu nedenle bu bağlantı malzemesini alacak olan kişilerin doğru model ve ölçüyü belirlemesi önemlidir. Doğru malzeme kullanılması hedeflenen güçlü birleştirme işlemi yanında güvenlik açısında da gereklidir. Bu alanda teknik bilgiye sahip olmayan kişilerin alanında uzman kişilerden destek almaları da ideal çözüm yollarındandır.

Civtec alanında uzman çalışma kadrosu ile sizlere ihtiyaçlarınıza ulaşma sürecinde aktif destek vermekten memnuniyet duyar. Firma perakende ve toptan gibi farklı müşteri portföyleri ile çalışır. Firmanın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinden destek alarak hızla bağlantı kurabilirsiniz. 

Alüminyum / Çelik Pop perçinler

Alüminyum Perçin

Geniş Kafa (16mm) Alüminyum / Çelik Pop Perçinler

Çelik / Pop Perçinler (SS)

Inox / Inox Paslanmaz Pop Perçinler (BB)

Alüminyum / Çelik Multigrip Pop Perçinler (ASMG)

Geniş Kafa Alüminyum / Çelik Multigrip Pop Perçinl

Çelik / Çelik Cup-Fix Pop Perçinler (SS-CFIX)

Ahtapot Alüminyum / Çelik Pop Perçinler (ASP)

Silindir, Tırtıllı Sıfır Kafa

Tırtıllı Flanşlı (Şapkalı) Kafa

Tırtıllı Kapalı (Sıfır) Kafa

Kapalı Silindir, Tırtıllı Flanşlı (Şapkalı) Kafa

Altıköşe Sıfır Kafa

Altıköşe Flanşlı (Şapkalı)

Yarım Altıköşe Sıfır Kafa

Yarım Altıköşe Flanşlı (Şapkalı) kafa

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.
(212) 861 28 00

Merkez Mah.Bati Sok.No:11 Bagimsiz Bölüm:1 Büyükçekmece / Istanbul 34535 34535 M.Sinan-B.Cekmece - Istanbul


Telif Hakkı © Civtec Cıvata Tüm hakları saklıdır.